لحظه های حیات من
 
قالب وبلاگ
نويسندگان

سلام دوستان خوب و عزیزم

بعد از دو هفته دوباره تصمیم گرفتم شروع کنم به نوشتن. تو این مدت که مسافرت بودم, دلم برای همتون کلی تنگ شده بود. به خصوص ویسپوران و نیمای عزیز, اورانوس مهربان که حال و احوالی هم ازم پرسیده بودند. امیدوارم شایستگی این همه محبت شما عزیزان رو داشته باشم.

خبر جدید اینکه از این به بعد سرم دوباره شلوغ شده. هرروز روزهای زوج باید ساعت ۵ آموزشگاه باشم تا ساعت ٩, تعداد کلاسام شد ۴ تا. سه شنبه ها از ۴ تا ٨ شب دانشگاه پیام نور بندرعباس کلاس دارم و بعد از اون کلاس موسیقی تا ٩ شب. جمعه ها از صبح تا عصر دانشگاه پیام نور رودان ( از توابع بندرعباس) کلاس دارم و روزهای فرد به جز سه شنبه ها که نمیتونم برم، کلاس شنا. فکر کنم اینجور که کلاسا سرم رو شلوغ کرده حق داشته باشم دو تا کلاس آرامش بخش برای تمدد اعصابم داشته باشم.    صبح ها هم که اداره تا ٢:٢٠ دقیقه بعدازظهر. میدونین این یعنی چی؟ یکی از دوستان که اتفاقا دستی هم در زبان انگلیسی  داره گفت: به تو میگن workoholic یعنی کسی که زیاد کار میکنه یا به نوعی معتاد به کار. ولی من به این کلمه به یه نحو دیگه نگاه میکنم، همه افرادی که کار میکنن اونم خیلی زیاد که معتاد به کار نیستن که. من خودم شخصا با کار سر حال میام مخصوصا تدریس که به اسم کار بهش نگاه نمیکنم. نوعی تفریح و وسیله آرامش شده برام.

نمیدونم نظر شما چیه در این زمینه ولی خوشحال میشم بدونم. و برای اینکه این پست چندان خالی نباشه عکسهایی از شهری که رفتم رو براتون میذارم. حدس اینکه کجاست به عهده شما.

نصویر

 

 موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳۸۸/٧/۱۱ | ۸:٤٤ ‎ق.ظ | نویسنده : آزی | نظرات ()
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

و این است لحظه های حیات من... هر لحظه ب نامی و ب شکلی... و چای دغدغه ی عاشقانه ی خوبیست برای با تو نشستن بهانه ی خوبیست
صفحات دیگر
امکانات وب

جدیدترین کد آهنگ