تولد

خوب طبق معمول همیشه و همونطور که از اسم این پست مشخصه باز هم تولد داشتیم. تولد سپیده هیتاوی, پریسا, نغمه و زینب جلالزاده. که طبق معمول همیشه زینب خانم نیومده بود. در واقع ماه پیش تولدش بود که بازم نیومد. این دفعه تعدادمون از دفعات پیش بیشتر بود.

من, زینب سبزه پور, نسیبه, فاطمه و دختر قشنگش جانان, نغمه, پریسا و سپیده

به هر حال شب بسیار زیبایی داشتیم, کنار ژرفترین و زیباترین عظمت پروردگار, دریا.

هر چه سعی کردم نتونستم عکسها رو بزارم. چون تمامی سایتهای انتشار عکس در محیط وب (البته اون تعدادی که من میشناسم) فیلتر شده بودند.

دریام بمان! مجال تبخیر نده
آرام بگیر و تن به تغییر نده
تردید نکن!… راه همین است! …بیا!
بیخود به خودت، به دل، به من گیر نده!!

این هم عکسهای تولد که به لطف داداش گل و مهربونم محمد تونستم بزارم رو وبم. ممنون عزیز من و امیدوارم همیشه خوشبخت باشی. ٨ فروردین روز بزرگیه برات و من از ته دل برای خوشبختیت ٢عا میکنم.

 

عکس آخری رو که مجبور به حذفش شدم , کنار کشتی ای گرفتیم که به خاطر توفان چند هفته پیش با شدت زیاد خورده بود به ساحل, هنوز هم نیامدن که برش دارن. فکر کنم میخواد تبدیل بشه به یه جاذبه گردشگری شایدم مکان توریستی. خوش به حال مسافرای نوروزی.

 

/ 31 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوید...

دروغ نمی گوید دلم، بارانی خواهد بارید و قافیه « آه » را از دل تمام شاعران خواهد شست

سيب آبي

ما هميشه هستيم و مي آيم اما شما سايه تون سنگين شده !!

سعید سپاهیان

[گل]سلام خوب هستین ؟ ببخشید شرمنده امیدوارم گرفتاریتون حل شده باشه باز هم ببخشید باز هم شرمنده خواهش میکنم کامنت ها خصوصی کنید اگه دوست دارید اجباری نیست من پیشا پیش تولد مبارک[گل]

دومان

سلام رزگار گرامی. می دانم دلخوری حق هم داری ولی دراین مدت زیاد به سایت نمیومدم متاسفانه چشمهام به مشکل خوردن و این هم که میبینی بر خلاف گذشته با اینکه کمتر به سایت میام ولی بشتر آپ میکنم به خاطر لطف دوستامه که مطالبم رو میدم بهشون میان برام اپ میکنن.

سعید سپاهیان

[گل]

محمد(سلام بر زندگی)

سلام گل مهربون داداشی شب خوش منو ببخش دیر اومدم داداشت در تدارک مراسم عقد کنانشه 8 فروردین ایشالا برا خوشبختیت دعا می کنم تو هم واسه من[قلب]

مسی

سلام عزیزم.[بغل][ماچ][قلب] تولد دوستات مبارک.[ماچ][گل][گل] اما من به اونا بیشتر تبریک میگم.[چشمک] چون با گلی مثل تو دوست هستن که هرگز فراموششون نمیکنی[بغل][ماچ][ماچ][گل].

سعید سپاهیان

سلام خوبی من بازی شروع کردم راستی مطلب خوبی بود [گل]