سورپرایز

 

همینجا و با یک اعتراض بلند, من ..... نویسنده و صاحب وبلاگ ما چند نفرحضور کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی با دیدگاهی غیر متفکرانه را در وبلاگم ممنوع کرده و خواهشمندم با نظرات خود زیباییهای یک رابطه را خدشه دار نکنند که البته  الان و در این زمان همه چیز خدشه دار شده. با سپاس از تمام مداخلتها و به امید اینکه هرگز این وبلاگ حضور این اشخاص را به خود نبیند.

دوستان نازنینم ســـــــــــــــــــــــــــــلام

پنجشنبه ٢۶/١/٨٩ من و ٧ تا از شاگردای کلاس SUMMIT رفتیم بیرون، هتل هرمز. یکی از قدیمیترین هتلهای بندرعباس. البته در بین این شاگردا و یا بهتره بگم دوستان مهربان و همدل من، مریم مریدی هم بود با پسرش صدرا. بله بلاخره مریم هم دوباره به جمع ما اضافه شد و این فوق العاده است. سپیده عزیزی هم بود که دوباره بعد از یه ترم بهمون اضافه شده و سپیده هیتاوی با یاسمینا، خواهرش اومده بود و فاطمه هم با دختر قشنگش جانان. یک سورپرایز فوق العاده بود برای من. بچه ها برام دوباره تولد گرفتن و کلی کادو هم گرفتم. کادوهایی که برام نشاندهنده علاقه و دوستی شاگردای مهربونمه و یه تشکر ویژه دارم از پروردگارم که این همه به من لطف داره.

 

 

/ 41 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد پسر زمردی

سلام مرسی که به وبم سر زدید وبلاگتون برا من خیلی جالبه تا حالا اینجور وبلاگی ندیدم ایشالله جمعتون همیشه جمع باشه

سعید سپاهیان

[گل]سلام خوبی آزاده خانم ؟ مرسی بابت همه چیز [قلب]

ابراهیمی

سلام دوست خوبم واقعا بعضي وقتها بايد آدم بشينه و خدا را از ته دل شكر كنه حالا واسه چي واسه داشتن يه دوست خوب مويد باشي آزاده خانم

وحید

سلام دوست عزیز. [گل] با داستان "عروسک های عشق" بروزم [گل]

زیتون

لینک های تغذیه درمانی روان شناسی رنگ لباس خانم ها امام موسی صدر گزینه دوم رادرلبخندکلیک کن نظرت رابگو انشاالله

ساغر

می دونم خیلی خیلی خیلی دیره اما تولدت مبارک خانم معلم مهربون[ماچ] وبلاگت خیلی آرام بخشه ها. حتما به کلبه خرابه من هم سری بزن.

مسی

وااااااااو تولدت مبارک عزیزم.[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] البته تو دوست خیلی خوب و با معرفتی هستی.[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] منم اگه بندر بودم حتما به جمعشون می پیوستم و یه کادوی خوشگل و ناقابل برات می گرفتم.[چشمک][بوسه][بوسه][قلب] اما فعلا فقط می تونم از دور ببوسمت و برات آرزوی شادی همیشگی کنم. همیشه شاد باشی عزیزم.[قلب][بوسه][گل]