نازنین

تولدت مبارک

تولدت مبارک, باز هم یه کلمه ی آشنا و زیبای دیگه. و باز هم برای یکی دیگه از شاگردای نازنینم که واقعا هم نازنینه. منتها دیگه جز بچه های فرهنگ نیست. دلم براشون تنگ شده, احساس می کنم هیچ کس نمی تونه جاشون رو برام بگیره, واقعا راست میگن که هر گلی بوی خودش رو داره. بگذریم 5 بهمن تولد نازنین بود. از شاگردهای I3, تو این آموزشگاه کلاسها اینجوری نام گذاری میشند. این یعنی Intermediate و ترم سوم این بخش که کلا میشن ترم سیزده. به هر حال این ترم دو تا کلاس داشتم آموزشگاه تهران, روزهای فرد از 6 تا 9 عصر. فرقی که این آموزشگاه داره اینه که کلاسهاش یک ساعت و نیمه هستند و به نظرم خیلی بهتره. چون فرصت کافی برای تکیه به تمام مطالب هست, کتاب هم کتاب خوب و کاملیه. ساعت 6 تا 7:30 که کلاس I1داشتم و دخترای خوب و معقولی بودند و البته نسبت به ترمی که بودند یعنی ترم 11 بیشتر اطلاعات داشتند به همین دلیل کلاسشون رو خیلی دوست داشتم, امیدوارم همیشه شاد باشند.

ساعت 7:30 تا 9 شب هم که کلاس I3.  با اینها از نظر احساسی راحت تر بودم و البته به خودشون هم گفتم که باید روی معلوماتشون در زمینه ی زبان انگلیسی بیشتر کار کنند. به هر حال این ترم با این دو کلاس گذشت و به خوبی هم گذشت و به دلیل اینکه ترم جدید دانشگاهی در حال آغازه و من همیشه روزهای فرد دانشگاه کلاس دارم نمی تونم دیگه روزهای فرد برم آموزشگاه و به جاش روزهای زوج کلاس دارم باز هم دو عدد و در همین ساعت یعنی 6 تا 9 شب و البته این بار با آقایون. آخه این آموزشگاه روزهای زوجش مخصوص آقایونه و روزهای فردش مخصوص خانمها.

و جمعه هم تمام بچه های سابق آموزشگاه فرهنگ دعوت بودیم منزل آمنه, یادتونه که گفتم ازدواج کرد اما من به دلایلی نتونستم برم. اما خبرش رو دارم که بهشون خوش گذشته و مطمئن هم بودم که اینجور میشه. مگر میشه این گروه دخترای گل من دور هم جمع بشیم و بهمون خوش نگذره. همیشه براتون آرزوی بهترینها رو دارم.

نازنین عزیزم باز هم تولدت مبارک گلم امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی.

لیلا, نگین, مهری, مانیکا, نازنین

/ 50 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوید

امیدوارم هرجا هستی شاد و سرحال و سلامت باشی دلمون برای دیدن کامنتای قشنگت تنگ شده خانم معلم

محسن دلیلی(بهرنگ بی ارس)

گاهی فقط می توان دوست داشت قدیسه هایی را که شب های اتوبان پارک وی را به سحرگاه حجله های باکره تبدیل میکنند و من چه قدر با حسرت به چراغ های سبز کنار خیابان خیره می شوم درود آزاده ی عزیز دلم برای وبلاگت تنگ شده بود از طرف منم تبریک بگو.جمع تون همیشه پایدار

امین

سلام . نمونه سوالا و برنامه کلاسی رشته ی مترجمی زبان رو هم براتون گذاشتم تا بقول شما مورد کم لطفی قرار نگیره[نیشخند]

سینا

سلام بی مقدمه بگم بهتره : همه جوره اماده آشنایی بیشتر هستم دلمو بردی دختر

uranus

ســــــــــــــــلام: تولد نازنین مبارک[گل] چه معلم مهربونی هستی که و اسه شاگردهای کلاست تولد میگری کاش همه معلم ها مثل تو مهربون باشن[لبخند] [گل]